☰ Menu
Urząd Gminy Ostrowice
Herb Urząd Gminy Ostrowice

Niedziela 19.01.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Błachuta Jan - przewodniczący Rady Gminy

początek kadencji
Wytworzył:
Udostępnił:
Edyta Jawdyńska
(2012-05-17 11:19:41)
Ostatnio zmodyfikował:
Edyta Jawdyńska
(2012-05-17 11:20:11)
2010
Wytworzył:
Udostępnił:
Edyta Jawdyńska
(2011-07-21 10:38:20)
Ostatnio zmodyfikował:
2011
Wytworzył:
Udostępnił:
Edyta Jawdyńska
(2014-05-27 12:50:59)
Ostatnio zmodyfikował:
2012
Wytworzył:
Udostępnił:
Jolanta Kurkowska-Kruczek
(2014-01-02 13:40:20)
Ostatnio zmodyfikował:
2013
Wytworzył:
Udostępnił:
Edyta Jawdyńska
(2014-06-26 12:10:34)
Ostatnio zmodyfikował:
koniec kadencji
Wytworzył:
Udostępnił:
Edyta Jawdyńska
(2014-11-25 10:37:03)
Ostatnio zmodyfikował:
 

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X