☰ Menu
Urząd Gminy Ostrowice
Grafika zawierająca herb Urząd Gminy Ostrowice

Wtorek 18.05.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Bany Roman - przewodniczący Rady Gminy

początek kadencji
Wytworzył:
Udostępnił:
Edyta Jawdyńska
(2015-02-25 12:47:19)
Ostatnio zmodyfikował:
2014
Wytworzył:
Udostępnił:
Edyta Jawdyńska
(2015-09-17 09:24:03)
Ostatnio zmodyfikował:
2015
Wytworzył:
Udostępnił:
Jolanta Kurkowska-Kruczek
(2016-07-14 08:00:07)
Ostatnio zmodyfikował:
2016
Wytworzył:
Udostępnił:
Jolanta Kurkowska-Kruczek
(2017-08-07 12:23:47)
Ostatnio zmodyfikował:
 
liczba odwiedzin: 2031564

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X